De Kempenaer werkt voor ondernemingen, overheden en non-profit organisaties, die wij op uiteenlopende gebieden adviseren en ondersteunen. Onze advocaten werken samen in teams, secties en multidisciplinaire praktijken binnen het vastgoed- en ondernemingsrecht. Van oudsher zijn wij betrokken bij onderstaande sectoren, maar ook in elk denkbaar ander marktgebied staan we u graag bij.
De Kempenaer is met recht betrokken sinds 1816. We zijn geworteld in Arnhem en werken regionaal, nationaal en internationaal voor opdrachtgevers in uiteenlopende branches.
Leestijd 3 min - Kennisbank - 14 mei 2025
Een man tekent bezwaar aan tegen een besluit van een omgevingsdienst. Dat bezwaar wordt behandeld in een hoorcommissie. De man is het niet eens met de samenstelling van die commissie. Met zijn bezwaar daartegen komt hij echter niet ver.
Leestijd 4 min - Kennisbank - 14 mei 2025
Een man huurt ruim tien jaar een woning van een woningcorporatie. Die wil de huurovereenkomst beëindigen omdat de man ernstige (geluids-)overlast veroorzaakt en meerdere keren agressief en bedreigend is geweest naar omwonenden en medewerkers van de corporatie. De man zelf vindt dat hij in de woning mag blijven omdat hij de laatste paar maanden rustig is geweest en zijn leven op orde probeert te krijgen.
Leestijd 3 min - Kennisbank - 14 mei 2025
Een vrouw is net twee weken in dienst van haar nieuwe werkgever als ze liegt over het overlijden van haar zoon. Dat wordt wel een heel dure leugen.
Leestijd 3 min - Kennisbank - 14 mei 2025
Een bouwbedrijf meldt haar betalingsonmacht te laat aan het bedrijfstakpensioenfonds. De bestuurder van het bouwbedrijf is aansprakelijk en moet achterstallige premies aan het pensioenfonds betalen. Hij wordt echter gered door verjaring van de vorderingen.
Leestijd 3 min - Kennisbank - 14 mei 2025
Zware persoonlijke omstandigheden kunnen de ontbinding van een leaseovereenkomst vanwege wanbetaling niet altijd voorkomen.
Leestijd 3 min - Kennisbank - 14 mei 2025
Als een vlucht wordt geannuleerd, betaalt de luchtvaartmaatschappij de ticketprijs terug aan het reisbureau waar de passagiers hebben geboekt. Maar voordat de passagiers hun geld krijgen, gaat het reisbureau failliet. Kunnen ze dan naar hun geld fluiten?
We lossen graag problemen op, maar nog liever helpen we u om ze te voorkomen. Het is beter om uw zaken vooraf goed te regelen.
Kantoorgebouw “Rijnpoort”
Groningensingel 1
6835 EA Arnhem
Nederland
Postbus 9218
6800 HX Arnhem
Nederland
T: +31 (0)26 352 28 88
E: mail@dekempenaer.nl
BTW: NL 8179.35.769.B01
KvK: 09170618
Copyright © 2025 De Kempenaer Advocaten